"Ver Kyivens. Історик та його час"

Кафедра історії стародавнього світу та середніх віків запрошує взяти участь в щорічній науковій конференції «Ver Kyiviens». У 2020 році – вона є меморіальною, для вшанування пам’яті професора Митрофана Бречкевича (1870-1963), професора Валентини Маркіної (1910-1990) та професора Олега Крижанівського (1944-2010).

Тематичні секції охоплюють сфери, якими займається кафедра (історія стародавнього світу, середніх віків, раннього нового часу), а особливий інтерес до цієї конференції становлять історія Церкви, історія слов’ян у середні віки та їх відносини із Західною Європою, соціальна історія села в середньовіччі та ранній новий час.

До початку роботи конференції планується видання збірки абстактів доповідей. Організаційний внесок – 300 грн. Повідомлення про його оплату ви отримаєте після добору заявок.

Для участі у конференції просимо до 31 березня 2020 року заповнити заявку за формою та надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Звертаємо увагу, що заявку слід заповнити двома мовами (українською та англійською). Обсяг абстракту – від 300 до 350 слів кожною мовою.