Ver Kyiviens: Античне суспільство та його цивілізаційна спадщина

27835794.jpg

17-18 травня 2018 року кафедра історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Міжнародну наукову конференцію «Ver Kyiviens: Античне суспільство та його цивілізаційна спадщина».

Планується робота секцій:

1. Дослідження і вивчення історії Давнього Сходу
  2. Дослідження і вивчення історії Давньої Греції
  3. Дослідження і вивчення історії Давнього Риму
  4. Антична греко-римська цивілізація на теренах України
  5. Рецепція історико-культурної спадщини давніх цивілізацій

Під час конференції заплановано проведення круглих столів:

1. За підтримки Міністерства освіти та науки України - круглий стіл з проблем висвітлення історії стародавнього світу в шкільних та вузівських підручниках і навчальних посібниках
  2. Круглий стіл «Демократія антична і модерна»
  3. Круглий стіл «Римське право: історія та рецепція»
  4. Круглий стіл «Проблеми перекладу і коментування античних джерел»

До початку роботи конференції планується видання збірки абстактів доповідей. За результатами конференції буде видано статті в електронному журналі «Університетські гуманітарні студії», що вони відповідають оголошеним вимогам.

Для участі у конференції просимо до 10 березня 2018 року надіслати заявку за формою та надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/forms/izsO84GvpPcD1vLP2. Звертаємо увагу, що заявку слід заповнити двома мовами.

Організаційний внесок становить 100 грн. Повідомлення про його оплату ви отримаєте після добору заявок.

Заявка на участь у Міжнародній науковій конференції «Ver Kyiviens: Античне суспільство та його цивілізаційна спадщина»

Українською мовою

Англійською мовою

Прізвище, ім’я
(та по батькові – українською мовою)

Місце роботи / навчання

Посада

Науковий ступінь, вчене звання

Назва доповіді

Секція / круглий стіл (українською мовою)

Коротка анотація (до 300 слів) для збірки абстрактів конференції

Контактний телефон

Електронна пошта

Чи потрібне запрошення?

Так / Ні

Чи потрібний сертифікат учасника?

Так / Ні

Необхідність технічного оснащення для презентації

Так / Ні

Підтверджую очну участь в конференції