Головна
PDF Печать E-mail

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

 

ЗА ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

 

IІ МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ СЕРЕДНІХ ВІКІВ ТА РАННЬОГО НОВОГО ЧАСУ»

(до 70-річчя з дня народження д.і.н., проф. О.П.Крижанівського)

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Шановні колеги! Кафедра історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас взяти участь у роботі IІ Міжнародної наукової конференції «Актуальні проблеми історії середніх віків та раннього Нового часу», що відбудеться на історичному факультеті 15-16 травня 2014 р.

 

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:

 

1.      Історія країн Західної Європи у середні віки (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

2.      Історія країн Західної Європи у ранній новий час (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

3.      Джерелознавство та історіографія історії середніх віків та раннього нового часу (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

4.      Історія країн Центрально-Східної Європи в епоху середньовіччя (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

5.      Історія Візантії та Середньовічного Сходу (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

6.      Історія мистецтва країн Заходу та Сходу в епоху середньовіччя та раннього нового часу (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

7.      Текст і образ: взаємодія між наративом та візуальністю в епоху середньовіччя та раннього нового часу (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

8. Круглий стіл «Викладання історії стародавнього світу та середніх віків у вищій та середній школі» (заявки надсилати на адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ).

 

РЕГЛАМЕНТ: доповіді на пленарних засіданнях – до 25 хв., на секційних засіданнях – до 15 хв.

 

МАТЕРІАЛИ,представлені на Конференції, передбачається видрукувати окремою збіркою.

 

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, російська, англійська.

 

ПЛАНУЄТЬСЯ проведення екскурсій (за кошт бажаючих) по місту Києву та його околицях.

 

УМОВИ УЧАСТІ

-       До участі запрошуються кандидати та доктори наук;

 

-       Організаційний внесок не передбачений. Витрати на транспорт, проживання і харчування учасники конференції несуть самостійно.

 

-       Можливе поселення учасників конференції в гуртожитках і готельному комплексі університету.

 

-       Для участі в роботі конференції слід до 15 квітня 2014 р. подати в оргкомітет заявку, у якій учаснику конференції потрібно зазначити: ПІБ доповідача, його дату народження, науковий ступінь і вчене звання, місце роботи (навчання) з повною адресою, посаду, контактний телефон, електронну адресу, назву доповіді.

 

 

ЗАЇЗД І РЕЄСТРАЦІЯ

 

-       Заїзд учасників 13 і 14 травня 2014 року.

 

-       Реєстрація 15 травня 2014 р. з 9-00 до 11-45.

 

ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ О 12-00 15 ТРАВНЯ 2014р.

 

Адреса оргкомітету: Київ-01033, вул. Володимирська 60, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, історичний факультет, кафедра історії стародавнього світу і середніх віків (ауд. 353).

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ: +38(044) 239-32-75;  Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.

 

ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ – У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СЕКЦІЙДанный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. ; Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

 

 

Голова Оргкомітету конференції

 

д.і.н., проф. Ставнюк В.В.