Книжкові мігранти: європейські середньовічні рукописи в Києві

Книги, як і люди, переміщувалися протягом тисячолітньої історії. Чим давніша книга, тим таких міграцій більше. Яким чином, рукописи, що були виготовленні у ХІІ-ХV ст. у Франції, Англії, Німеччині, Італії опинилися в Києві ви дізнаєтесь на лекції "Книжкові мігранти: європейські середньовічні рукописи в Києві"

А також про:

• колекцію рукописів (заразом й інкунабул) в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського;
  • бібліотеки ХVI-XVIII ст. в Україні та їхніх власників;
  • що таке «провеніенція», які вони бувають та як їх досліджують;
  • давні екслібриси та суперекслібриси.

На вас очікують п’ять історій про п’ять книг з середньовічних Франції, Німеччини та Італії, що тепер зберігаються в Києві. Справжні детективні історії про їхніх перших власників, наступних господарів та купівлі, подарунки, викрадення.

ЛЕКТОР: Олександр Охріменко, к.і.н., асистент кафедри історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

МІСЦЕ: вул. Верхній Вал, 48/28А, оф. 2, Майстерня каліграфії Monkey ART

ЧАС: 14 березня, 15:00 - 16:30

ВАРТІСТЬ:
Early Bird - 150 грн. (оплата до 13 березня включно)
Night Owl - 200 грн. (оплата в день лекції)

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням

Facebook-подія