Відбулася зустріч студентів з Володиром Хандогієм

11.02.2020 р. відбулася зустріч студентів, що спеціалізуються по кафедрі історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з ХАНДОГІЄМ ВОЛОДИМИРОМ ДМИТРОВИЧЕМ – Надзвичайним і Повноважним Послом України у Канаді, у Королівстві Нідерланди, у Королівстві Бельгія, у Великому Герцогстві Люксембург, у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії.
Володимир Дмитрович поділився спогадами про свою роботу в представництвах України при ООН, ЮНЕСКО, НАТО та інших міжнародних організаціях, презентував книгу спогадів «Дипломатичні сюжети».
Зустріч організована за сприяння проректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Петра Олексійовича Беха, начальника відділу міжнародного співробітництва університету Андрія Олександровича Кравченка і співробітників відділу.

 

 

 

 • Факультет
 • Університет
 • Адреса
  Україна, 01601, Київ,
  Вул. Володимирська 60,
  Київський національний університет імені Тараса Шевченка, історичний факультет, кафедра історії стародавнього світу та середніх віків (ауд. 353).
 • Телефон
  +38 (044) 239 32 75
 • Е-mail
  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Handcrafted by MYSKO.agency with love and caffeine