Конференція "Перші антикознавчі студії в Україні"

Організатори: філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Український науково-теоретичний часопис «Філософська думка», Освітня платформа «Plato’s Cave».

Тематика читань:

1. Антикознавство як міждисциплінарна галузь гуманітарного знання;
  2. Антикознавчі студії в Україні: історія становлення;
  3. Сучасні тренди у світовому антикознавстві: постаті, напрями, концепції.

До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та науковці – історики, філологи, філософи, релігієзнавці і культурологи, сферою наукових інтересів яких є антикознавство.

Закінчення реєстрації та прийому тез доповідей для участі у конференції – 15 березня 2020 року; кінцевий термін подання статей – 15 травня 2020 року.

Матеріали буде опубліковано після проведення процедури рецензування. Планується видання електронного збірника тез за матеріалами конференції та публікація шести найкращих статей в українському науково-теоретичному часописі «Філософська думка»

Робочі мови конференції – українська та англійська.

Місце проведення: м. Київ, вулиця Володимирська, 60, Філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Форма участі — очна та заочна.

Доповіді — усні, до 10 хвилин. Для ілюстрації доповіді буде надано можливість скористатися мультимедійним проєктором.

Для участі у конференції необхідно заповнити google-форму до 15 березня 2020 року, в якій необхідно буде  подати наступні дані - ПІБ, афіляція, посада, курс (для студентів/аспірантів), контакти, номер секції, тема доповіді, а також власне текст доповіді. Реєстрація учасників шляхом подання заявки є обов’язковою. Заповнений файл заявки необхідно назвати за прізвищем учасника (наприклад, Petrov.doc або Ivanov.doc).

Інформаційний лист ( українською)

Інформаційний лист (англійською)

Подія на Facebook