Зустріч з Володиром Хандогієм

ЗУСТРІЧ

студентів кафедри історії стародавнього світу та середніх віків

історичного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

з Надзвичайним і Повноважним Послом

ХАНДОГІЄМ ВОЛОДИМИРОМ ДМИТРОВИЧЕМ

Ключові питання для обговорення:

1. Гуманітарні аспекти (освіта, наука, культура, охорона історичної спадщини) у діяльності МЗС України, її представництв
  2. Гуманітарні аспекти (освіта, наука, культура, охорона історичної спадщини) у діяльності ЮНЕСКО
  3. Гуманітарні аспекти (освіта, наука, культура, охорона історичної спадщини) у діяльності НАТО
  4. Історичний контекст (фактор) у міжнародній політиці

Зустріч відбудеться у форматі дипломатично-документознавчої практики студентів, що навчаються за освітніми програмами «Американістика і європейські студії» та «Сходознавство»

Час проведення зустрічі:              11 лютого 2020 року, 1200 – 1300

Місце проведення зустрічі:          Зал засідань Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60)