Шевченківська весна - 2020

Наукове товариство студентів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка оголошує набір заявок на ХVIII міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених "Шевченківська весна - 2020”, яка відбудеться 13 березня 2020 року у Головному корпусі КНУ (вул. Володимирська, 60).

Секції конференції:
- Етно-конфесійна взаємодія у світовій та вітчизняній історії;
- Соціальна історія України та країн світу;
- Економічна історія України та країн світу;
- Інтелектуальна історія. Історія культури і мистецтва.
- Простір та історія людства: актуальні проблеми урбаністики та історичної географії;
- Соціальна та культурна антропологія. Тенденції розвитку сучасного краєзнавства в Україні;
- Археологічні студії;
- Музеєзнавство;
- Архівознавство, джерелознавство, спеціальні історичні дисципліни та методологія історії;
- Історія міжнародних відносин;
- Суспільство і влада: політична історія, державотворення та розвиток владних інституцій;
- Публічна історія.

Щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити форму за посиланням. У заявці необхідно вказати ПІБ, місце навчання/роботи, назву доповіді/

Дедлайн подачі заявок та тез: 28 лютого.
Автори, чиї заявки будуть допущені до конференції, отримають запрошення не пізніше 5 березня.
Організаційний внесок: 220 грн для учасників, які хочуть отримати друкований варіант збірника.
120 грн для учасників, які хочуть отримати тільки електронний варіант збірника

До 28 лютого учасники конференції мають надіслати до організаційного комітету повні тексти (5000-12000 знаків) своїх доповідей для формування збірника на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..