Захист дисертації

16 грудня 2019 року о 10:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.01 історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захист дисертації (07.00.02 - "всесвітня історія") на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук випускниці кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Аліни Грегуль.

Тема дисертації - "Мітрідат VІ Евпатор та його оточення в античних джерелах і рецепціях доби середньовіччя і раннього нового часу". Науковий керівник доктор історичних наук, професор Віктор Ставнюк.

У захисті взяли участь офіційні опоненти доктор історичних наук, професор Олег Петречко, кандидат історичних наук Оксана Ручинська. Члени спеціалізованої вченої ради одноголосно прийняли рішення щодо присудження Аліні Грегуль наукового ступеня кандидата історичних наук.

Кафедра щиро вітає п. Аліну із захистом дисертації і присвоєнням наукового звання, та бажає нових наукових досягнень і звершень