Конференція до 70-річчя кафедри

conf.jpg

01. 12. 2017 р. на історичному факультеті до 70-річчя заснування кафедри історії стародавнього світу та середніх віків буде проведена наукова конференція «Суспільства давньої, середньовічної і ранньомодерної доби та їх цивілізаційна спадщина».

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Секції

• Антикознавство та медієвістика в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (1834-2017 рр.)
  • Суспільства давньої доби та їх цивілізаційна спадщина.
  • Суспільства середньовічної доби та їх цивілізаційна спадщина.
  • Методика викладання історії стародавнього світу та середніх віків у загальноосвітній школі.
  • Круглий стіл
  • «Суспільно-політична думка ранньомодерної Європи: до 100-річчя від Дня народження професора Людмили Сергіївни Чіколіні (1917-2002)».
  • Історична реконструкція
  • Перформанс та майстер-класи «Середньовічне місто».

УМОВИ УЧАСТІ

Витрати на транспорт, проживання і харчування учасники конференції несуть самостійно.
Можливе поселення учасників конференції в гуртожитках і готельному комплексі університету.

Для участі в конференції потрібно:

• до 17 листопада 2017 р. подати в оргкомітет заявку, в якій учаснику конференції слід зазначити свої: ПІБ, дату народження, науковий ступінь і вчене звання, місце роботи (навчання) з повною адресою, посаду, контактний телефон, електронну адресу, назву наукової доповіді або усного виступу.
  • Оргкомітет розглядає можливість опублікувати доповіді, оформленні у вигляді наукових статей, за підсумком конференції у «Віснику Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія історія», що є фаховим виданням та входить до міжнародних наукометричних баз.

on Facebook