Fulbright Graduate Student Program 2020

Триває прийом заявок на освітню програму Fulbright Graduate Student Program, яка передбачає навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни

Вимоги до кандидатів:

мати українське громадянство та проживати в Україні
володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2021 р.)
повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів

Умови гранту:

• оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Документи на конкурс та вимоги до їх оформлення:

Претендентам необхідно подати до Офісу Програми імені Фулбрайта комплект документів, до якого входять:

• анкета
  • обов'язкові додаткові форми
  • три рекомендаційні листи
  • копії всіх документів про вищу освіту, які свідчать про отриману кваліфікацію, ступінь чи звання (дипломи з додатками, сертифікати тощо)/ або копія залікової книжки для студентів 3-6-х курсів, які ще не отримали диплом на момент конкурсу
  • портфоліо (для кандидатів з творчих напрямків)

Відбір учасників на конкурсній основі відбувається в Україні й передбачає наступні етапи:

• перевірку документів щодо повноти їх заповнення та відповідності заявників вимогам конкурсу (травень 2020)
  • рецензування робіт американськими та українськими фахівцями та визначення осіб, які вийшли до півфіналу (червень-липень 2020)
  • співбесіда англійською мовою з учасниками півфіналу та відбір фіналістів американсько-українською комісією (середина вересня 2020)
  • затвердження рекомендованих кандидатів та визначення університетів для фіналістів програми (січень-квітень 2021)
  • початок навчання/гранту – серпень-вересень 2021 року

Документи приймають до 16 травня щороку.

Координатор програми — Інна Бариш Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.