• Кафедра
  • Новини

Конференція "Colloquium Medievale: Інтелектуальна історія України та Європи середньовічної та ранньомодерної доби""

Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Філософський факультет),

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України,

Науковий часопис «Ucrainica Mediaevalia»,

Журнал «Наука і суспільство»

5 червня 2020 року

проводять XІІІ міжнародну конференцію пам’яті
Вілена Сергійовича Горського:

COLLOQUIUM MEDIAEVALE: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ТА ЄВРОПИ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ Й РАННЬОМОДЕРНОЇ ДОБИ

Планується обговорення доповідей, що стосуються:
- методології історії України та історії української філософії;
- аналізу творчої спадщини видатних учених, котрі працювали у галузі досліджень середньовічної та ранньомодерної доби;
- дослідження філософських та історичних надбань середньовічного і ранньомодерного періоду;
- рецепції середньовічних та ранньомодерних першоджерел у культурі наступних періодів;
- дослідження писемних середньовічних пам’яток, як історичного, філософського, правового, сакрального плану, так і красного письменства;
- дослідження просторово-часових уявлень середньовічної та ранньомодерної людини та вітчизняної сакральної географії;
- комплексного вивчення середньовічної та ранньомодерної ідейної спадщини у межах філософії, історії, культурології, мистецтвознавства, філологічних дисциплін тощо.

Заявки необхідно надсилати до 15 травня 2020 р. на електронну адресу секретаря оргкомітету Олександра Киричка: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформаційний лист