Щодо запровадження дистанційного навчання

До уваги старост академічних груп!
У зв’язку із карантинними заходами, що триватимуть із 12 березня по 03 квітня 2020 року, навчання на історичному факультеті у вказаний період відбуватиметься дистанційно.

Старостам академічних груп необхідно терміново зв’язатися із викладачами для з’ясування способу проведення занять у дистанційній формі та отримання завдань на період карантину.

Контакти викладачів кафедри:

Інструкція по використанню системи дистанційного навчання Google Classroom

Принагідно представляємо студентам рекомендації МОЗ щодо дій та правил задля нерозповсюдження вірусу в навчальних закладах у період складної епідемічної ситуації