Шановні викладачі та студенти!
На сайті факультету опубліковано графіки складання літньої сесії бакалаврами (1-4 курси) та підсумкової атестації здобувачів освіти ОР бакалавр та ОР магістр.
Просимо викладачів та студентів враховувати, що складання літньої сесії у 2020 році відбуватиметься виключно у дистанційній формі. Засоби проведення іспитів та заліків або визначаються викладачами самостійно, або колегіальним рішенням кафедри та завчасно доводяться до відома студентів. Відповідно до рекомендацій МОН, необхідно дотримуватися принципу надійної автентифікації здобувачів освіти.

Складання підсумкової атестації випускниками історичного факультету у 2020 році проходитиме в письмово-усній формі із застосуванням технологій дистанційного навчання у два етапи:

1. Складання тесту, заснованого на питаннях, які попередньо надавалися здобувачам для підготовки – з використанням засобу Google Forms.
2. Усна співбесіда здобувача з представниками екзаменаційної комісії – з використанням засобів для відеозв’язку (Zoom / Skype).

На честь чергової річниці «Вічного міста» і в межах дистанційного опанування курсу «Історія Давньої Греції і Риму» ми розміщуємо  лекції д.і.н., проф. Віктора Володомировича Ставнюка з теми історі Давнього Риму

Лекція 1. "Вступ до курсу "Історія Риму"

Лекція 2. "Рим царської доби"

До уваги студентів кафедри історії стародавнього світу та середніх віків!

Графік захисту курсових та дипломних робіт

Попередній захист магістерстьких робіт студентами 2 курсу магістратури - 22 квітня

Захист магістерських робіт студентами 1 курсу магістратури - 22 квітня

Захист бакаларських робіт

4 курс - 29 квітня
3 курс - 20 травня
2 курс - 21 травня

Під час карантину обов'язково будьте на зв'язку зі своїми науковими керівниками

І головне, будьте здорові!

DIGITAL CONFERENCE: CROSSING BORDERS, CONTESTING BOUNDARIES

14th Annual MEMSA Conference | 20th - 21st July 2020

The committee of the Durham Medieval and Early Modem Student Association invites applications for our digital conference. We have taken the decision to move our 1-lth annual event online in response to global health concents. Our delegates' papers will lx? delivered as pre-recorded video presentations, facilitating contributions from postgraduate students and early career academics across the world. Crossing Borders, Contesting Boundaries will foster dialogue and debate in an inclusive, interdisciplinary digital environment.

We are delighted to announce our keynote speakers:

• Dr Emma Whip day of Newcastle University will explore how brother-sister relationships on the early modem stage transgressed the boundaries of prescribed sibling behavior.

• Dr Anna Groundwater of National Museums Scotland will consider tire complexity of tire early modem Anglo-Scottish border as it was imagined, performed, mobilized, and crossed.

We welcome abstract submissions from researchers of any discipline engaged in the study of the medieval and early modem periods, which explore the crossing of borders and the contesting of boundaries in the broadest possible sense. Possible presentation themes may include:

• Travel, trade, and pilgrimage

• Intellectual exchange

• Popular participation in politics

• Frontier zones and border regions

• Cartography and exploration

• Texts and paratext

• Rivalry, conflict, and diplomatic relations

• Belonging and exclusion

• Social and domestic networks

• Religious schism and reform

• Gender norms and expectations

• Legal jurisdiction and transgression

Given file ongoing disruption, we are receptive to a range of formats, structures, and levels of polish!

Please send abstracts of no more than 250 words for 10- to 20-minute video presentations to Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Deadline 30th April 2020