• Кафедра
  • ДВВС
  • Культура західноєвропейського Середньовіччя (3-й курс. американістика та європейські студії, доц. Рудь М.О.)
  • Олег Магдич
  • ДВВС

Викладач: Рудь М.О., к.і.н., доц.

Актуальність:

Дисципліна передбачає вивчення культурної спадщини західноєвропейського середньовіччя, шляхів і форм розвитку європейської культури у добу середньовіччя (V – XV ст.), тобто за часів існування феодального суспільства у країнах Західної Європи і остаточного формування європейської цивілізації.

Під час вивчення дисципліни засвоюються основні закономірностей розвитку культури західноєвропейських країн періоду середньовіччя, формуються навички компаративного бачення культурних процесів у хронологічних межах середньовічної історії, методики опрацювання наукової літератури та джерельних публікацій з дисципліни.

Набуті навички можливо використати в науковій, викладацькій, музейній, краєзнавчій, лекторській праці, надавати консультації державним, громадським і культурним установам і закладам, самостійно поглиблювати свої знання у рамках дисципліни шляхом пошуку й опрацювання нової інформації з використанням сучасних засобів технічної інформації.

Форма контролю