• Олег Магдич
  • ДВВС

Етнодемографічний чинник в історії західноєвропейського середньовіччя

Викладач: Рудь. М.О., к.і.н., доц.

Актуальність:

Дисципліна забезпечує розуміння студентами загальних закономірностей виникнення і розвитку основних західноєвропейських народностей (французької, англійської, німецької та ін.), що були головними етносоціальними спільнотами у епоху середньовіччя (V-XV ст.), а також вироблення навичок компаративного бачення демографічних процесів у хронологічних межах середньовічної історії, методики опрацювання наукової літератури та джерельних публікацій з дисципліни.

Набуті навички можливо використати у науковій, викладацькій, музейній, краєзнавчій, лекторській праці, надавати консультації державним, громадським і культурним установам і закладам, самостійно поглиблювати свої знання у рамках дисципліни шляхом пошуку й опрацювання нових відомостей з використанням сучасних засобів технічної інформації.

Форма контролю: Залік