• Олег Магдич
  • ДВВС

Історія становлення та розвитку християнства

Викладач: Рудь Микола Олексійович, к.і.н., доц.

Актуальність:

Дисципліна передбачає ознайомлення студентів з загальними закономірностями і типологічними особливостями становлення християнства на території Римської імперії і середньовічних країн Західної Європи, вироблення у студентів навичок компаративного бачення ролі християнства у європейській історії доби античності та середньовіччя, місця цієї релігії у контексті розвитку світової цивілізації.

Набуті навички можливо використати у науковій, викладацькій, музейній, краєзнавчій, лекторській праці, надавати консультації державним, громадським і культурним установам і закладам, самостійно поглиблювати свої знання у рамках окресленої проблеми шляхом пошуку й опрацювання нових відомостей з використаням сучасних засобів технічної інформації.

Форма: Іспит