• Олег Магдич
  • ДВВС

"Династійні історії" (чженши): історико -джерелознавчий вимір

Викладач: Рубель В.А., д.і.н., проф.

Актуальність

Дисципліна забезпечує розуміння студентами місця «династійних історії» в системі жанрової типології традиційного китайського історіописання, особливостей формування, основних тенденцій та етапів розвитку історіописної традиції  чженши, розкриває перед студентами джерелознавчі можливості «династійних історій» у справі максимально інформативного, достовірного та об’єктивно правдивого осмислення історії Китаю та його сусідів від часів зародження цивілізації на Далекому Сході до початку XX ст.

Форма контролю: Залік