• Олег Магдич
  • ДВВС

Жанри і школи класичного історіописання в країнах Далекого Сходу

Викладач: Рубель В.А., д.і.н.. проф.

Актуальність

Дисципліна забезпечує розуміння студентами жанрової класифікації і типологічної стратифікації, інформаційної сутності, змісту й чинників розвитку класичного історіописання на Далекому Сході, місця класичної далекосхідної історіографії у структурі джерельної бази всесвітньої історії, методики та особливостей джерелознавчої роботи з означеними текстами. Вивчаються типологічні, концептуально-методологічні, мовні й текстові особливості жанрових різновидів і наукових шкіл далекосхідного історіописання, етапи та ключові події в його розвитку, походження, переваги та недоліки комплексу наративних джерел класичної історіографії Китаю, Кореї та Японії.

Форма контролю: Залік